بسم الله الرحمن الرحیم

73 فرقه (فرقه شناسی)

پیامبر اکرم (صلّی الله علیه و آله) : امت من بر ۷۳ فرقه تقسیم خواهند شد که فقط یک گروه از آن در بهشت و ۷۲ فرقه در دوزخ خواهند بود

مناجات امام حسین علیه السلام شاهراه من به دین اسلام بود

تازه مسلمان حسینی عاشورایی
برای دیدن تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنید!

بانوی 26 ساله تازه مسلمان شده از کره جنوبی ضمن تشرف به حرم مطهر رضوی گفت: بعد از شناخت دین اسلام و مذهب شیعه، نوای روح‌بخش دعای عرفه و مناجات امام حسین علیه‌السلام با خدا، شاهراه من به دین اسلام بود. با شنیدن دعای عرفه، ﻣﺤﺒﺖ اﻣﺎم ﺣﺴﯿﻦ علیه‌السلام در ﻗﻠﺒﻢ ﺷﮑﻞ ﮔﺮﻓﺖ و ﻣﻌﺮﻓﺖ ﭘﯿﺪا ﮐﺮدم و اﯾﻦ ﻣﻌﺮﻓﺖ را از ﻋﺎﺷﻮرا دارم.

فریده ریگی افزود: با آشنایی دین اسلام متوجه شدم در تاریکی زندگی می‌کردم و خصلت درونی‌ام نیازمند وجود پیامبری برای راهنمایی به سوی معنویت بود.

این زائر حرم مطهر رضوی بیان داشت: شیعیان روح لطیفی دارند و امامان آمده‌اند که آنها را تزکیه نفس کنند، من بسیاری از معارف اخلاقی مانند محبت، گذشت، علم، ادب، ایثار و به‌طور کلی کلید واژه‌های شیعیان را از عاشورا آموختم.

وی با بیان اینکه در ایران تمام ابزار برای رسیدن به خدا و انسان شدن فراهم است، عنوان داشت: با تحقیقات زیاد و سفرهایی که به ایران داشتم دریافتم، حفظ حرمت زن در ایران با غرب از زمین تا آسمان تفاوت دارد و من تمام دگرگونی‌های فکری و قلبی خود را یک توفیق الهی می‌دانم و هرگز از اسلام دست برنمی‌دارم.

این بانوی تازه مسلمان ﺑﺎ اﺷﺎره ﺑﻪ آﮔﺎهی و ﺧﺪاﺷﻨﺎﺳﯽ ﻓﻄﺮت، ﺗﺼﺮﯾﺢ ﮐﺮد: ﻗﺒﻼ در زﻧﺪﮔﯽ ﺑﻪ دﻧﺒﺎل ﭼﯿﺰی ﻣﯽ‌ﮔﺸﺘﻢ، اﻣﺎ وﻗﺘﯽ ﻣﺴﻠﻤﺎن ﺷﺪم ﯾﮏ اﺣﺴﺎس در وﺟﻮدم ﺷﮑﻞ ﮔﺮﻓﺖ ﮐﻪ زﻧﺪﮔﯽ‌ام را ﺗﻐﯿﯿﺮ داد و اﺣﮑﺎم اﺳﻼﻣﯽ را ﺷﻨﺎﺧﺘﻢ در واﻗﻊ ﻧﺪای ﻓﻄﺮت ﻣﺮا ﺑﻪ اﯾﻦ ﻣﺴﯿﺮ سوق داد و اﺣﺴﺎس ﻣﯽ‌ﮐﺮدم دوﺑﺎره ﻣﺘﻮﻟﺪ ﺷﺪه‌ام، زﯾﺮا راه را اﺷﺘﺒﺎه آﻣﺪه ﺑﻮدم و ﻧﯿﺎز به یک نقشه راهنمای زندگی داشتم.

وی که یکی از کارمندان شرکت سامسونگ در کره جنوبی است، اضافه کرد: خواندن نماز اول وقت و به حرم و زیارت رفتن در زندگی انسان اثرات مفید فراوانی دارد که تنها با انجام این اعمال انسان آثار آنها را در‌می‌یابد.

منبع: خبرگزاری فارس

سلام علیم حاج آقا علوی
لسیار لذت بردم از خواندن این پست
ان شاءالله خداوند همه انسانها را اینچنین خدایت فرمایند.
سلام علیکم
انشاءالله
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
منوی موضوعات وبلاگ
سلام علیکم
به حول و قوه الهی این وبلاگ در تاریخ 19/10/1392 با هدف معرفی اجمالی فرق اسلامی و دفع شبهات وارده بر مکتب اهل بیت (علیهم السلام ) یعنی مذهب حقه شیعه اثنی عشری از جانب سایر فرق به ویژه وهابیت راه اندازی شد!
در ضمن برخی با امکانات تبلیغی بسیار عظیمی که در اختیار دارند اینطور وانمود می کنند که مسلمانها دو دسته اند آنهم شیعه و سنی!!!
اما ما می خواهیم بگوییم مسلمانها ده ها فرقه اند که یکی از آنها شیعه است!!!
دنبال کنندگان ۶ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید
آرشیو موضوعی وبلاگ